Pozycjonowanie stron Londyn
12 lutego 2018
Pozycjonowanie naturalne sklepów internetowych
Pozycjonowanie sklepów
7 maja 2018

Pozycjonowanie naturalne

Naturalne metody pozycjonowania SEO w wyszukiwarkach Google

Pozycjonowanie naturalne stron i sklepów internetowych

Pozycjonowanie naturalne

Zajmujemy się pozycjonowaniem naturalnym stron i sklepów internetowych. Co to jest w ogóle pozycjonowanie naturalne? Pozycjonowanie naturalne daje nam organiczne wyniki wyszukiwania stron internetowych. Nie jest to pozycjonowanie płatne, gdzie wyniki wyszukiwań są płatnymi reklamami w Adwords(Google). Poniżej prezentujemy zrzut ekranu w którym zastosowaliśmy ten typ pozycjonowania.

 


Pozycjonowanie naturalne SEO

Pozycjonowanie naturalne

Pozycjonowanie naturalne SEO

Czym się różni pozycjonowanie naturalne od reklamy płatnej? Pozycjonowanie naturalne daje nam wyniki wyszukiwania stron internetowych które są wyświetlane wynikach wyszukiwania naturalnego. Strony te nie są wyświetlane w wyróżnionych reklamach Google, jest to naturalny wynik wyszukiwań. Koszt takiego pozycjonowania jest znacznie tańszy od reklamy płatnej w AdWords. Oczywiście istnieją strony internetowe dla których reklama AdWords znajduje swoje zastosowanie. Jednak my jesteśmy zwolennikami budowania kampanii reklamowych za pomocą LinkBuildingu, czyli kierowania ruchu do pozycjonowanej strony internetowej z różnych źródeł. Posiadamy swój własny system zapleczowy, który spełnia najbardziej restryktywne wymagania wyszukiwarek.


Naturalne pozycjonowanie w wyszukiwarkach Google

Nasz system zapleczowy zbudowany jest z kilkuset dobrze już wypozycjonowanych stron zapleczowych, które są zarejestrowane od kilku lat. Strony te posiadają status stron wartościowych, nie są one w żaden sposób zbanowane oraz unikane przez algorytmy wyszukiwarki Google. Budujemy w ten sposób wartościowe linki do Twojej strony internetowej. System linkowania jest rozpatrywany dla każdej strony lub sklepu internetowego w sposób indywidualny. Dlatego najważniejszą w tym systemie jest budowa strony internetowej. Od tego zależy cały sukces pozycjonowania. Strony niewartościowe nie będą się dobrze pozycjonować. Zapraszamy do skorzystania z usługi optymalizacji stron internetowych.