Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Firma Rafał Gałązka Design Studio charakteryzuje czystością i przejrzystością grafiki oraz mocnym nastawieniem na efektywność i efekt sprzedażowy tworzonych stron.

Oferta pozycjonowania, którą mają Państwo możliwość testowania za darmo przez okres 30 dni pozbawiona jest jakichkolwiek sztuczek. System pozycjonowania stron został sprawdzony już przez ponad 200 klientów na 600 frazach. Jest bardzo bezpiecznym, efektywnym i jednym z najnowocześniejszych w Polsce.

Strona internetowa zawsze jest wydatkiem. Dobra strona to taka, która zwróci się a następnie przyniesie zysk dla firmy w jak najkrótszym czasie.
Nasze strony cechuje:

  • miły i profesjonalny wygląd,
  • przejrzystość informacji,
  • pełna optymalizacja pod kątem SEO,
  • dostosowanie do większości istniejących na rynku przeglądarek
  • responsywny layout RWD (prawidłowe wyświetlanie na wszystkich urządzeniach mobilnych).

Oferujemy różne pakiety dostosowane do budżetu klienta. Każdy u nas znajdzie rozwiązanie IT dostosowane do swoich potrzeb, możliwości oraz wymogów działań marketingowych. IT to nie tylko informatyka ? IT to wdrożenie w życie wielu punktów z zarządzania strategicznego firm.

Nasze strony realizujemy w następujących miastach : Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Żyrardów, Rawa Mazowiecka. Działamy aktywnie również na terenie Unii Europejskiej, głównie w Anglii, Niemczech, Norwegii i Finlandii.