Pozycjonujemy zawsze w sposób uczciwy i przejrzysty ? Bez ukrytych opłat dodatkowych.

Oferujemy najniższe ceny w Polsce:

  • 72 złotych brutto miesięcznie za 1 frazę za 1 miesiąc
  • 240 złotych brutto za analizę i sugestie optymalizacji (opłata jednorazowa)

Oferta pozycjonowania, którą mają Państwo możliwość testowania za darmo przez okres 30 dni pozbawiona jest jakichkolwiek sztuczek i zobowiązań w postaci umów długoterminowych ? na 12 czy 24 miesiące.

System pozycjonowania stron został sprawdzony już przez ponad 200 klientów na 600 frazach. Jest bardzo bezpiecznym, efektywnym i jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Oparty jest na dynamicznych linkach znajdujących się na naszych i wyłącznie naszych portalach posiadających nawet 40 tysięcy podstron.

Efekt pozycjonowania jest błyskawicznie odczuwalny ? jeśli najdroższe agencje w Polsce obiecują widoczność zmian dopiero po 30-stu dniach to my śmiało możemy powiedzieć, że nasz system zmieni pozycje Państwa stron już w kilka dni.

Nasza specjalność to :

  • pozycjonowanie abonamentowe,
  • kampanie sponsorowane AdWords
  • sprzedaż linków zaplecza,
  • optymalizacja SEO stron, portali i sklepów

Każdy klient otrzymuje dostęp do monitora fraz gdzie codziennie następuje rozliczenie pozycji fraz w wyszukiwarce Google.
Monitor ma również możliwość generowania raportów w postaci PDFów za wybrany okres rozliczeniowy. Poniżej przedstawiamy monitoring fraz jednej z ostatnio pozycjonowanych stron.

Pozycjonujemy strony i sklepy internetowe skutecznie

Pozycjonowanie stron, monitoring pozycji

WYKONYWANIE POZYCJONOWANIA PONAD 90% WITRYN WYMAGA DOKONANIA OPTYMALIZACJI W ZAKRESIE SEO.

Pozycjonowanie bez wykonania optymalizacji strony to brak dbałości ze strony firm pozycjonującej, większy wydatek dla zlecającego oraz dłuższy okres oczekiwania na wyniki czyli niższa efektywność procesu pozycjonowania.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 505 936 924