Klucz do wirtualnego świata realnych zysków

Pragniesz rozwinąć swój biznes w sieci i pozostać bezkonkurencyjnym? Nasze sklepy to oferta idealna dla ciebie.

Nasze sklepy internetowe to pakiet usług, które zapewnią ci efektywną sprzedaż w sieci internetowej.

Profesjonalna, kompleksowa i elastyczne platforma sklepowa, z bogatym pakietem narzędzi, prostą grafiką i intuicyjną obsługą, to najlepszy sposób na szybki i efektywny rozwój twojego biznesu.

Dlaczego nasze sklepy internetowe?

Wybierając nas nie potrzebujesz dużej gotówki na start, gdyż dajemy ci możliwość płatności w formie miesięcznego abonamentu. Wysokość abonamentu, wybierasz sam.

Co oferujemy?

Nowoczesne oprogramowanie dostosowane do różnych urządzeń, dzięki któremu zwiększysz liczbę swoich klientów. Indywidualny projekt graficzny dopasowany do marki oraz potrzeb sprzedawcy, który podniesie jakość sprzedaży. Liczne integracje zapewniające wygodną, szybką i bezpieczną sprzedaż.

Za dodatkową opłatą, jesteśmy w stanie wprowadzić produkty do sklepu internetowego, jednak sugerujemy aby właściciel wprowadzał je samemu.

Dla kogo jest system naszych sklepów internetowych ?

Nasze sklepy internetowe to oferta zarówno dla tych, którzy mają dość płacenia zbędnych prowizji i chcą otworzyć swój własny sklep w sieci, jak i dla doświadczonych sprzedawców, którzy nie są zadowoleni ze swojej dotychczasowej platformy sklepowej.

RWD(Responsive Web Design).

Nasze sklepy internetowe, bez żadnego problemu mogą być obsługiwane za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego(telefon, tablet…).